top of page
istanbul'un en iyi tüp bebek doktoru

Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktoru &
Tüp Bebek Doktoru

Prof. Dr. Murat Arslan

online doktor

Online

özel hastane

Özel Klinik

763 Değerlendirme 5.0

İstanbul'da tüp bebek ve riski gebelik olmak üzere bir çok alanda çalışma ve tedaviler yapan kadın hastalıkları ve doğum doktoru Prof. Dr. Murat Arslan; hastaların memnuniyeti ve tedavide yüksek başarı oranı açısından İstanbul'un en iyi tüp bebek doktoru olarak ön plana çıkıyor. 

Uzmanlık Alanı

Uzmanlıklar

Prof. Dr. Murat Arslan'ı istanbul'da en iyi kadın hastalıkları ve doğum doktoru ( Tüp bebek uzmanı ) yapan bazı hastalıklar ve tedaviler şu şekildedir.

Tüp bebek doktoru istanbul

Kısırlık

Bir yıllık düzenli korunmasız ilişkiye rağmen gebelik elde edilememe durumudur. 

en iyi tüp bebek doktoru istanbul

Tüp Bebek

Embriyo oluşumun sağlanması durumudur.

en iyi doktoru

Histeroskopi

Bir çeşit tüp bebek yöntemidir.

Doktor Hakkında

Prof. Dr. Murat Arslan

Amerika Birleşik Devletleri’nde ilk tüp bebek merkezi olan The Jones Institute for Reproductive Medicine’da çalışmış ve tüp bebek ve tedavileri üzerine uzmanlaşmıştır.

Çocuk sahibi olmak isteyen bireylere uyguladığı tedavilerle çalışmış olduğu kurumu İstanbulun en iyi tüp bebek merkezi statüsüne ulaştırmıştır. Riskli gebelik, düşük ve kadın hastalıkları üzerine yaptığı çalışmalarla da tedavilerine devam etmektedir. 

Hastaları dinlemek ve anlamak, onlara uygun cerrahi veya ayakta tedavi yöntemlerini sunmak, tedavi sonrası eğitimi vermek, tedavi süresi boyunca uyguladığı temel prensiplerdir.

Bilgi ve Öneriler

1

Hamilelik döneminde düzenli doktor kontrolü ve sağlıklı bir beslenme programı, hem annenin hem de bebeğin sağlığı için kritik öneme sahiptir.

2

Kadın sağlığınızı korumak ve en iyisini sağlamak için düzenli kontrollerinizi ihmal etmeyin.

3

En iyi tüp bebek doktoruna ulaşmak için, detaylı arama yapma ve sorgulamaktan çekinmeyin. İstanbul'da tüp bebek merkezleri sayısı oldukça fazla olmasına rağmen hayallerinize ulaştıracak merkez sayısı kısıtlı olabilir.  

Partnerlerimiz

medical services
best doctor services
bottom of page