top of page

Gizlilik Sözleşmesi Ve Site Kullanım Politikası

Gizlilik Sözleşmesi, Hizmet ve Site Kullanma Politikası ve Şartları

Son Güncelleme: 20.04.2024

Bu gizlilik sözleşmesi ve kullanıcı politikası, Eniyidoktorum.com ("Site") üzerinden sağlanan hizmetlerin kullanımıyla ilgili şartları ve kullanıcı bilgilerinin nasıl toplandığı, kullanıldığı, korunduğu hakkında bilgi vermektedir.

Toplanan Bilgiler

Siteye üye kaydı yapmadığınız veya kişisel bilgilerinizi bize sağlamadığınız sürece, adınız, e-posta adresiniz veya diğer kişisel bilgilerinizi toplamıyoruz.

Doktor Tavsiyeleri ve Ücretli Hizmetler

Önemli Bilgilendirme: 

Site üzerinde bulunan doktorlar, yönetim ekibimiz tarafından dikkatlice seçilmektedir. Öne çıkarılan doktorlardan kaynaklı yaşanacak olumlu veya olumsuzluklardan web sitemiz ve yönetimiz sorumluluk dahilinde değildir.

Hastalığınıza en uygun olan doktoru seçmek tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. 

Eniyidoktorum.com size tedavi garantisinde bulunmaz ve hastalığınıza en uygun olan doktoru listeleme vaadinde bulunmaz. Ulaşılabilen hasta yorumları ve şikayetleri üzerinden doktorlar değerlendirilir ve oluşturulan aritmetiğe göre doktorlar listelenir.

Bilgilerin Kullanımı

Doktor tavsiyeleri ve diğer hizmetler için topladığımız bilgiler sadece ilgili hizmetleri sunmak ve işlevsellik sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Bilgilerin Korunması

Kullanıcı bilgilerinin güvenliği bizim için önemlidir. Her türlü uygun güvenlik önlemlerini alırız, ancak internet üzerinden iletilen bilgilerin tam güvenliği garanti edilemez.

Üçüncü Taraf Bağlantıları

Sitemizde üçüncü taraf web sitelerine veya hizmetlere bağlantılar bulunabilir. Bu sitelerin gizlilik uygulamalarından sorumlu değiliz. Bir üçüncü tarafın web sitesini ziyaret etmeden önce, kendi gizlilik politikalarını incelemenizi öneririz.

Gizlilik Politikasının Kabul Edilmesi

Bu siteyi kullanarak bu gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz. Gizlilik politikamızı zaman zaman güncelleyebiliriz.

 

Güncellenmiş politikaları bildirmek için site üzerinden size bilgi vereceğiz.

İletişim

Bu gizlilik politikası veya kullanıcı politikası ile ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen info@glayzer.com adresinden bizimle iletişime geçin.

bottom of page