top of page
Ankara'nın en iyi göz doktoru

Göz Hastalıkları Doktoru

Op. Dr. Bekir Koç

Ankara

online doktor

Online

özel hastane

Özel Klinik

941 Değerlendirme 5.0

Retina hastalıkları başta olmak üzere görme bozuklukları ve diğer göz hastalıklarına üzerine araştırmalar yapan ve tedavi uygulayan Opr. Dr. Bekir KOÇ; hastaların memnuniyeti ve tedavide yüksek başarı oranı açısından Ankara'nın en iyi göz doktoru olarak ön plana çıkıyor. 

Uzmanlık Alanı

Uzmanlıklar

Opr. Dr. Bekir Koç'u Ankara'nın en iyi göz doktoru yapan bazı hastalıklar ve tedavileri şu şekildedir.

en iyi doktoru

Diabetik Retinopati

Yüksek kan şekeri seviyeleri, retinanın (gözün iç tabakası) damarlarına zarar vererek kanamalara ve ödemlere yol açabilir.

en iyi doktoru

Astigmatizma

Gözlerin refraksiyon hatası, kornea veya lens gibi optik yapılarındaki düzensizliklerden kaynaklanır

en iyi doktoru

Görme Bozukluğu

Gözlerin normal şekilde odaklanamaması veya işlev görememesi durumu, bir refraksiyon hatası olarak tanımlanır.

Doktor Hakkında

Op. Dr. Bekir Koç

Almanya'nın önde gelen üniversitelerinden olan Tübingen Eberhard karls Üniversitesin'de (EBERHARD-KARLS-UNİVERSİTAT TUBİNGEN) Medikal retina ve vitreoretinal cerrahi konusunda eğitim almıştır.

Eğitim aldığı süre içerisinde Diyabetik retinopati konusunda çalışmalara katılmıştır. Retina konusunda uzman olan Opr. Dr. Bekir Koç halen EURORETİNA (European Society of Retina Specialists-Avrupa retina uzmanları birliği) aktif üyesidir. Ankara'da retina ve vitrektomi ameliyatı uygulayan başlıca göz doktorlarından biridir.

Partnerlerimiz

Bilgi ve Öneriler

1

Görme problemlerini erken teşhis etmek için düzenli olarak göz muayeneleri yaptırın. Erken teşhis, birçok göz hastalığının ilerlemesini önleyebilir veya yavaşlatabilir.

2

Güneşin zararlı etkilerinden korunmak için güneş gözlükleri takın. Gözlerinizi korumak için uygun gözlükleri seçin ve güneş ışınlarına uzun süre maruz kalmaktan kaçının.

3

Görme problemlerini erken teşhis etmek için göz muayenelerini düzenli olarak yapın. Erken teşhis, birçok göz hastalığının ilerlemesini önleyebilir veya yavaşlatabilir.

bottom of page